Тернопіль-Львів та вічна проблема сміття

Опубликовано: 17.03.2017

видео Тернопіль-Львів та вічна проблема сміття

Мирослав Горват Земельні питання в ромських поселеннях

«Мав розмову з прем’єр-міністром України і  головою державної комісії Володимиром Гройсманом, я проінформував його про стан справ, той сказав, що буде думати яким чином нам допомогти, хоча на моє переконання, це вирішується елементарно просто: усе сміття, яке має Львів, а це 25 машин щодня, так-от сміття можна розкинути по одній машині по сусідніх областях, а частину можна скинути  на полігони у Львівській області, на сайте сайт. Це вирішується елементарно просто, має бути політична воля так вчинити», - побідкався під час свого брифінгу Садовий.

При цьому мер Львова суворо пригрозив «державним мужам, які сидять у високих кабінетах» жахливою міжнародною ганьбою, адже сміття він готується возити у Польщу і 10 міст вже готові приймати «подарунки» зі Львова.

Поки Андрій Іванович погрожував, чергову порцію «мандрівного» львівського сміття із підробленими документами затримали у Житомирській області. Це вкотре демонструє, що делему львівського сміття мер Львова все ж зумів зробити проблемою загальноукраїнського масштабу, на якій він, разумеется, намагається заробити політичні дивіденди.

Садовий заявив, що на зло українській владі, він возитиме сміття закордон. Що це: піар, шантаж чи виправдання власної бездіяльності?

Володимир Фесенко: Заяви Садового щодо того, що Порошенко не дає йому можливості вирішити сміттєву делему і львівське сміття поїде у Європу дійсно виглядає, як шантаж. Але насправді Порошенко здесь ні до чого, він керує Україною, а сміттєву делему Садовому у своєму регіоні треба вирішувати самостійно. Я не уявляю, як Садовий везтиме це сміття у Польщу, хто це взагалі погодить і скільки львів’яни тоді платитимуть за вивіз свого сміття. Садовому потрібно шукати економічно вигідний та екологічно правильний й технологічний вихід з цієї ситуації, а не займатись популізмом. Мер Львова навколо вивезення сміття зі свого міста постійно влаштовує якісь скандали, а мандрівки львівського сміття всією Україною – це очевидно ненормально.


Вєсті.UA. Гройсман розкрив аферу століття

rss