Биковський О.Г., Лутов Д.М., Піньковський I.В. Технологія та обладнання електричного контактного зварювання: Навч. посіб. - К.: Техніка, 2001. - 240 с.

Науково-технічний прогрес і підвищення рівня машинобудування та будівництва пов’язані з удосконаленням технології і використанням сучасного технологічного обладнання.

Покращення якості зварних конструкцій і зростання продуктивності часто пов’язується з електричним контактним зварюванням, яке знаходить застосування у всіх галузях народного господарства України для виготовлення металевих конструкцій з листового металу або з метою з’єднання стиків труб, стрижнів, рейок, ланцюгів та інших деталей або виробів.

Вірний вибір, кваліфікована і ефективна експлуатація та надійність роботи машин контактного зварювання потребують від фахівців зварювального виробництва знання принципів дії, конструктивних особливостей виконання, технічних характеристик та правил безпечної експлуатації цього обладнання.

Авторами зібрана й систематизована сучасна інформація щодо прогресивних умов і методів вироблення деталей та вузлів із різноманітних металів і сплавів усіма способами електричного контактного зварювання, а також надані технічні характеристики сучасного універсального та деякого спеціалізованого обладнання для контактного зварювання.

У книзі наведені також характеристики і можливості зварювальних трансформаторів, перемикачів ступенів, контакторів і сучасної апаратури керування циклами контактного зварювання.

Фахівці знайдуть у цьому посібнику інформацію з організації ремонтних робіт (їх зміст, об’єми, трудомісткість та послідовність), рекомендації з безпечної експлуатації обладнання, терміни його служби до списання тощо.

У навчальному посібнику наведено довідкову інформацію щодо фізичної сутності, технологічних особливостей та технічних можливостей сучасного обладнання електричного контактного зварювання.

Надано рекомендації щодо вибору обладнання, його монтажу, організації експлуатації та ремонту.

Для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів технікумів та вузів, робітників та інженерів зварювального виробництва.

rss
Карта